نگاهی نو به صنعت ساختمان سازی کشور

معرفی

تاریخچه ما

شرکت مهندسی و ساختمانی نگاه سبز کار خود را در زمینه اینجینری، طراحی داخلی و طراحی فضای سبز از سال ۱۳۸۷ آغاز نموده است وتا کنون پروژه های مختلف ساختمانی و مهندسی را با کمال موفقیت به اتمام رسانیده است.

شرکت مهندسی و ساختمانی نگاه سبز با استفاده  از توان بالای علمی، فنی، هنری، و داشتن تیمی از مهندسین و انجینیران مسلکی و متخصص  و نیز برخورداری ازپرسونل متخصص در امور اجرایی توانسته  موفقانه پروژه های متعدد رهایشی، تجارتی، فضای سبز، صنعتی، اداری و …  ارائه دهد.

شرکت تاسیس شد

در این سال شرکت مهندسی ساختمانی نگاه سبز اولین فعالیت های خود را در شهر باستانی هرات آغاز نمود.

1387
سال

ظرفیت کاری شرکت به 15 کارمند ارتقا یافت

در این سال کادر استعداد یابی شرکت مهندسی و ساختمانی نگاه سبز در صدد جذب کردن کارمندان و مهندسین مسکلی و با تجربه تلاش های بسیاری کرد و در این سال موفق به جذب 15  کارمند مسلکی در بخش های مورد نیاز شد.

1390
سال

راه اندازی تیم دیزاین

در این سال یک تغییر بزرگ در شرکت مهندسی و ساختمانی نگاه سبز رخ داد و آن هم راه اندازی تیم دیزاین این شرکت بود که با بهره گیری ازتجربه استادان دانشگاه و ایده های جدید فارغین پوهنحی انجینیری دانشگاه هرات تشکیل شد.

1392
سال

معرفی طراحی فضای سبز و اجرای پروژه های خلاقانه فضای سبز در هرات-افغانستان

در این سال با گشایش دیپارتمنت فضای سبز,دیزاین و اجرای پروژه های فضای سبز به طور اصولی و استاندارد اجرا شد.
طراحی و اجرای رستورانت و باغسرای ققنوس یکی از طرح های متفاوت و خلاقانه از کارکرد های شرکت نگاه سبز میباشد.

1393
سال

توسعه دیپارتمنت فضای سبز و برگذاری اولین نمایشگاه فضای سبز در افغانستان

با رشد فرهنگ فضای سبز و افزایش آگاهی مردم در مورد اهمیت فضای سبز، تیم دیزاین فضای سبز نیروی مسلکی خویش را افزایش داد و در کنار آن تیم اجرایی قوی نیزبنیان گذاری شد.
توجه به کمبود محصولات مورد نیاز در پروژه های فضای سبز شرکت مهندسی و ساختمانی نگاه سبز اقدام به تولید محصولاتی نظیر پایه های روشنایی(پارکی)،  چوکی های مدرن فضای سبز، گلدان های چوبی و سمنتی نمود.

برای معرفی بهتر فضای سبز به هموطنان عزیز افغانستان نمایشگاهی در ولایت هرات واقع درسرک ولایت ,چهار راهی معارف برگذار شد،.

1394
سال

و حالا در سراسر افغانستان

فعالیت ها و خدمات شرکت مهندسی و ساختمانی نگاه سبز در سراسر افغانستان توسعه پیدا کرد.

1395
سال

بازدید: 282